Koncert Mesajah

Koncert Mesajah

sobota, 31 lipca 2021 koncert

Wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor - drugą gwiazdą lipcowego koncertu przed CK Zamek

Mesajah, którego singiel z debiutanckiego albumu i zarazem jedna z najpopularniejszych piosenek - Każdego dnia - podbił stacje polskie stacje radiowe jest twórcą nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom sprawia, że publiczność na koncertach bawi się do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głowu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych, m.in. podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych.

Artystę będziemy mogli usłyszeć podczas letniego koncertu otwierającego tegoroczny ART PIKNIK - 31 lipca na terenach zielonych przy Centrum Konferencyjne Zamek, którego główną gwiazdą będzie Krzysztof Zalewski.  

Bilety, w cenie 10 PLN, na to wydarzenie będzie można zakupić w kasie Kina Wolność, od jutra (tj środa, 21.07) oraz w dniu imprezy, przed CK Zamek. W dniu wydarzenia do biletów będą wydawane opaski koncertowe, umożliwiające wejście na teren wydarzenia.