Edukacja


Edukacja

Miasto Dzieci  to zajęcia dla maluchów, w wieku przedszkolnym, które prowadzi doświadczony pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej Marzena Bencych - Charmuszko. Dzieci, które biorą udział w zajęciach rozpoczynają pracę w grupie poprzez wesołą zabawę. To dla nich pierwszy krok w kierunku adaptacji w grupie rówieśników. Z pomocą opiekunów lub rodziców, wykonują prace plastyczne z różnych materiałów, uczą się piosenek, tańczą pierwsze zaprezentowane przez instruktora kroki. Grają także na prostych instrumentach muzycznych.

Kontakt do prowadzącego:
m.bencych-charmuszko@sapik.pl  m.bencych@sapik.pl
tel. 728 896 601

 

Rusz Dynią, czyli gimnastyka umysłu, to sekcja prowadzona przez Katarzynę Buss - psychoterapeutkę . Są to zajęcia z zakresu kinezjologii edukacyjnej, skierowane do dzieci w różnym wieku, Ćwiczenia, w których uczestniczą pomagają zrelaksować ciało i umysł, usprawniając tym samum pracę mózgu oraz ułatwiając zapamiętywanie i rozumienie tego, czego dziecko się uczy. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 3-10 lat w podzielonych grupach wiekowych.

Kontakt do prowadzącego:
k.buss@sapik.pl
tel. 784 552 242 

 

Sekcja szachowa dla dzieci i młodzieży - szachy uczą logicznego myślenia, rozwijają aktywność twórczą, poprawiają pamięć i koncentrację uwagi, poprawiają wyniki w nauce, kształtują osobowość, pracowitość, samodyscyplinę, uczą, wychowują, rozwijają. Zajęcia prowadzone w ramach sekcji szachowej SAPiKu adresowane są do dzieci i młodzieży w każdym wieku.
W programie zajęć: nauka gry w szachy od podstaw oraz doskonalenie gry początkujących i zaawansowanych graczy.

Kontakt do prowadzącego:
a.kwiatkowska@sapik.pl
tel. 696 436 312