Muzyka


Muzyka

Koło Gitarowe - celem spotkań jest zbudowanie dużej, stałej grupy gitarowych pasjonatów i stworzenia młodego samodzielnego składu. Zajęcia ze Sławkiem Kłuciejaszem dedykowane dzieciom i młodzieży w każdym wieku, rozpoczynającym muzyczną przygodę z gitarą. Spotkania mają charakter ,,małych warsztatów muzycznych'', na których w prosty i przystępny sposób instruktor przekazuje swoją wiedzę.

Kontakt do prowadzącego:
s.kluciejasz@sapik.pl
tel. 506 692 613

 

Studio Wokalne SAPiK Junior – podczas zajęć, prowadzonych przez Aleksandrą Kapustyńską uczestnicy ukierunkowują swoje upodobania muzyczne, kształcą słuch harmoniczny oraz wrażliwość intonacyjną. Sekcja kładzie nacisk na kształcenie właściwych i pożądanych nawyków w czasie śpiewu, nawyków związanych z obecnością na estradzie, kształceniem dykcji i barwy głosu oraz stopniowym poszerzaniem skali głosu według indywidualnych możliwości. Praca z najmłodszymi najczęściej przebiega w formie gier i zabaw. Uczestnicy Studia Wokalnego są laureatami wielu przeglądów i konkursów muzycznych.

Kontakt do prowadzącego:
a.kapustynska@sapik.pl
tel. 882 116 140

 

Studio Wokalne SAPiK - profesjonalne zajęcia wokalne adresowane do utalentowanej muzycznie młodzieży prowadzi, związany z lokalną sceną muzyczną - Krzysztof "Ogień" Leśniewski. Głównym celem spotkań jest doskonalenie warsztatu muzycznego, udział w festiwalach piosenki, przeglądach artystycznych, profesjonalnych nagraniach studyjnych i koncertach. Podopieczni Studia Wokalnego SAPiK mają na koncie liczne sukcesy  w przeglądach i festiwalach piosenki.

Kontakt do prowadzącego:
k.lesniewski@sapik.pl
tel. 604 121 981

 

Świetlica rockowa  - to propozycja dla zespołów, które stawiają pierwsze kroki w świecie muzyki. Prowadzona przez Sławomira Kłuciejasza świetlica umożliwia młodym zespołom nieodpłatne korzystanie z sali prób oraz profesjonalnego sprzętu muzycznego.

Kontakt do prowadzącego:
s.kluciejasz@sapik.pl
tel. 506 692 613