Muzyka


Muzyka

WokaLove- zajęcia kierowane są do wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie, oraz tych co chcą udoskonalić swój warsztat. Studio piosenki skupia się na nauce śpiewu i interpretacji poprzez dobór odpowiedniego repertuaru, a w przyszłości udział w przeglądach artystycznych i festiwalach. Proponujemy naukę emisji i higieny głosu, technik wokalnych, dykcji, artykulacji, ćwiczeń oddechowych, prace z mikrofonem, impostacji głosu oraz pracy na scenie. W WokaLove panuje przyjacielska atmosfera, tworzymy dobre relacje i przekazujemy sobie dobrą energię.

Zajęcia prowadzi Marika Janowska. 

Studio dedykowane jest dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką. 

Kontakt do prowadzącego:
m.janowska@sapik.pl
tel. 730 548 812

 

Studio Wokalne SAPiK - profesjonalne zajęcia wokalne adresowane do utalentowanej muzycznie młodzieży prowadzi, związany z lokalną sceną muzyczną - Krzysztof "Ogień" Leśniewski. Głównym celem spotkań jest doskonalenie warsztatu muzycznego, udział w festiwalach piosenki, przeglądach artystycznych, profesjonalnych nagraniach studyjnych i koncertach. Podopieczni Studia Wokalnego SAPiK mają na koncie liczne sukcesy  w przeglądach
i festiwalach piosenki.

Kontakt do prowadzącego:
k.lesniewski@sapik.pl
tel. 604 121 981

 

Świetlica rockowa  - to propozycja dla zespołów, które stawiają pierwsze kroki w świecie muzyki. Prowadzona przez Sławomira Kłuciejasza świetlica umożliwia młodym zespołom nieodpłatne korzystanie z sali prób oraz profesjonalnego sprzętu muzycznego.

Kontakt do prowadzącego:
kontakt@slawomirkluciejasz.pl 
tel. 506 692 613

 

Koło Gitarowe - celem spotkań jest zbudowanie dużej, stałej grupy gitarowych pasjonatów i stworzenia młodego samodzielnego składu. Zajęcia ze Sławkiem Kłuciejaszem dedykowane dzieciom i młodzieży w każdym wieku, rozpoczynającym muzyczną przygodę z gitarą. Spotkania mają charakter "małych warsztatów muzycznych'', na których w prosty i przystępny sposób instruktor przekazuje swoją wiedzę.

Kontakt do prowadzącego:
kontakt@slawomirkluciejasz.pl
tel. 506 692 613