Szczecinecka Gala Ruchu z Qczaj'em!

Szczecinecka Gala Ruchu z Qczaj'em!

piątek, 06 października 2023 wydarzenie

Wielka Gala Ruchu dla Kobiet już wkrótce w Szczecinku!

Początek października w naszym mieście upłynie pod znakiem zdrowego trybu życia i promocji aktywności fizycznej. Szczecinecka Gala Ruchu, w której udział wezmą setki kobiet, będzie niepowtarzalną okazja do zaangażowania się w fitness, jogę oraz wiele innych form aktywności, a wszystko to pod okiem znanych ekspertów i trenerów.

 

Gościem specjalnym imprezy będzie Qczaj, znany nie tylko z pasji do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, ale także jako inspirujący motywator do zmiany nawyków żywieniowych i prowadzenia aktywnego trybu życia.

Nasz gość specjalny poprowadzi trening fitness dla kobiet.

 

Podczas dwudniowej Gali uczestniczki będą mogły wziąć udział w treningach m.in. jogi, deepwork oraz skorzystać z oferty wystawienniczej, przygotowanej przez studia fitness, studia urody oraz producentów zdrowej żywności.

To wyjątkowa okazja, aby czerpać inspirację do zmiany swojego życia na lepsze, zdrowsze i aktywniejsze. Nie przegap tej okazji i dołącz do uczestniczek!

To wielkie święto wszystkich miłośniczek zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

 

*Warunkiem uczestnictwa w Gali jest zaproszenie które możecie odebrać u swoich instruktorów fitness oraz w Dziale Promocji SAPiK,ul.Wyszyńskiego 65.

 

Szczecinecka Gala Ruchu

6 października : Start godzina 15:45

7 października : Start godzina 11:00

Hala sportowa przy SP4, ul. Jasna 2, Szczecinek