Finałowa niedziela z WOŚP

Finałowa niedziela z WOŚP

niedziela, 29 stycznia 2023

Sprawdź zaplanowane licytacje w kinie Wolność!

Już w tę niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym dniu zapraszamy do Kina Wolność.
Zobaczcie co będzie się działo na finałowej scenie.

Startujemy o godz. 14:00 mocnym uderzeniem w wykonaniu zespołu Marmolada Band. Po koncercie przeniesiemy się do świata tańca razem z klubem Kalejdoskop i grupą Calineczki. Po występach tanecznych zapraszamy do posłuchania Zespołu Małych Flecistek ze Szkoły Muzycznej w Szczecinku oraz udziału w pierwszych, tego popołudnia licytacjach. Emocjonującą walkę podczas licytacji na rzecz WOŚP zakończą występy podopiecznych sekcji Wokalove i Studia Wokalnego SAPiK.

W ten dzień na scenie kina Wolność będziemy mogli zobaczyć także występy klubów AIDA, Rebelia oraz zespołu tańca PERFECT, a podczas licytacji kupić wartościowe nagrody, gadżety i vouchery 

Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w holu kina Wolność będzie działał specjalny sklep z rzeczami przekazanymi od mieszkańców i firm z regionu. Będzie można dowiedzieć się jak zostać dawcą szpiku na stoisku DKMS i nabyć domowe ciasto za wrzutę do puszki. 

W tym dniu zapraszamy także na plac Kamińskiego, gdzie od godziny 12 odbywać się będzie MOTO ORKIESTRA
Podczas tego wydarzenia lokalni Motomaniacy zapraszają na:

  • Drift Taxi
  • pokazy motocykli i samochodów terenowych
  • atrakcje dla najmłodszych
  • słodki poczęstunek 


Do zobaczenia w niedzielę!
#GramyRazem