Zajęcia dla ciekawych

Zajęcia dla ciekawych

środa, 14 września 2022

Nowy sezon w Bibliotece dla dzieci i młodzieży

Miejska Biblioteka Publiczna Filia dla Dzieci i Młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego zaprasza na zajęcia przygotowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. 
W nowym sezonie pojawią się nowości i sprawdzone, cieszące się popularnością propozycje dla grup indywidualnych i zorganizowanych. 

Na  najmłodszych Czytelników czekają Spotkania z bajką, podczas których dzieci poznają najpiękniejsze bajki i baśnie z całego świata. W poszukiwaniu najciekawszych polskich legend udamy się w podróż wzdłuż Wisły i Odry. Kreatywne, plastyczne zajęcia Moje rączki to potrafią to propozycja dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych. W bibliotece z niecierpliwością na spotkania z najmłodszymi czekają też roboty, które sprawdzą się na zajęciach Kodujemy bo umiemy.

Nie zabraknie spotkań literackich, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Dla ciekawskich, dociekliwych i odważnych przygotowaliśmy Bibliotekę Eksperymentu. Zajęcia podczas których sprawdzimy czy oliwa zawsze na wierzch wypływa? Czy można zrobić tornado w butelce? Rozpoczynamy także cykl spotkań z bajką ukraińską, na które zapraszamy dzieci z Ukrainy. Na dzieci z klas III - IV szkół podstawowych czeka Granie w Czytanie.

 

Szczegółowe informacje i zapisy: MBP "Koziołka"
ul. Jeziorna 15
Tel. 94 732 65 29

 

 

 

 

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym

 

 

Biblioteka eksperymentu - dla małych naukowców,