Strona SAPiK w nowej odsłonie!

Strona SAPiK w nowej odsłonie!

czwartek, 20 maja 2021 informacja

Witamy na www.sapik.pl! Tutaj znajdziesz mini przewodnik po naszej nowej stronie.

Lato 2021 rozpoczynamy w nowej odsłonie - strona www.sapik.pl ma teraz zupełnie inną, nową szatę graficzną, tak, żeby nasi Odbiorcy w prosty i przyjemny sposób mogli dotrzeć do najważniejszych informacji.

W panelu Aktualności znajdują się informacje i newsy o nadchodzących i minionych wydarzeniach oraz działalności SAPiKu. W Kalendarium w szybki i prosty sposób można sprawdzić, co przygotowaliśmy na nadchodzące dni i tygodnie. W zakładce Wideo można obejrzeć m.in. koncerty SAPiK Unplugged, kulisy powstawania słuchowiska czy relacje z Fotoferii z SAPiKiem. Na podstronie Sekcje i Kluby znajdziemy aktualną ofertę dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dokładny opis zajęć. Wybierając Kino przeniesiemy się bezpośrednio na stronę bilety.sapik.pl gdzie można kupić bilety i sprawdzić bieżacy repertuar kina "Wolność"

Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia naszej interaktywnej mapy Szczecinka z najważniejszymi atrakcjami miasta, przedstawionymi w rysunkowej formie. Zachęcamy do najechania kursorem na każdy obiekt i sprawdzenia, co kryje się w środku ;)