Podkreśl swoje naturalne piękno!

Podkreśl swoje naturalne piękno!

środa, 12 czerwca 2024

Ruszyły zapisy na kolejne Miasto Kobiet!

Już 12 czerwca zapraszamy na spotkanie z Pauliną Furmaniuk z Salonu Urody Monroe oraz Martą Suwińską - Mistrzynią Stylizacji Brwi, Rzęs i Przedsiębiorczości. 
Tematem wydarzenia będzie Stylizacja i pielęgnacja brwi.

Podczas spotkania odbędzie się m.in. analiza kształtu twarzy i brwi oraz pokaz na żywo - henny pudrowej i laminacji brwi. Poznamy także wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji brwi i techniki ich stylizacji, a każda z Uczestniczek otrzyma prezent od prelegentek. 

Na wydarzenie obowiązują zapisy: miastokobiet@sapik.pl 

Miasto Kobiet Podkreśl swoje naturalne piękno!
12.06.2024 r. godz. 17:00 CK Zamek 

 

Paulina Furmaniuk - właścicielka Salonu Urody Monroe, mgr kosmetolog , zabiegowiec  oraz szkoleniowiec branży Beauty i marki Pove . Od lat dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z kursantami. Swoje zamiłowanie do oprawy oczu odkryła w 2012r i od tego czasu specjalizuje się w tym zakresie. Zaraża swoją pasją i motywuje do osiągania wysokich celów w branży beauty. Salon Urody Monroe to miejsce, które powstało z ogromnej pasji. Od wielu lat prężnie działa i rozwija się na wymagającym rynku ciesząc się zaufaniem klientek . Jakość, profesjonalizm oraz chęć ciągłego doskonalenia się i rozwoju, a także indywidualne podejście do każdego klienta stanowi misję tego miejsca

 

Marta Suwińska – Mistrzyni Stylizacji Brwi, Rzęs i Przedsiębiorczości, która od 14 lat kreuje piękno i inspiruję innych jako szkoleniowiec stylizacji rzęs i brwi. Jej umiejętności i pasja zaprowadziły Martę na szczyt zarówno w Polsce, jak i na arenę międzynarodową. Bardzo dobrze czuje się przed kamerą, co można było zobaczyć nie tylko w popularnym reality show "Farma", ale także podczas jej wizyt jako eksperta w telewizji śniadaniowej, m.in. w „Pytaniu na śniadanie”.

Jej osiągnięcia obejmują wielokrotne zdobycie pucharów oraz pełnienie roli sędziego na mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi. Była współorganizatorem Mistrzostw Beauty Trend Lash Cup w Szczecinie oraz organizatorem Lash&Brow Baltic Cup.

Jako wykładowca i prelegent, tworzy innowacyjne programy szkoleniowe, które kształtują przyszłe pokolenia stylistek. Prowadzi także własny salon urody Pove w Koszalinie i sklep internetowy [Pove Lash & Brow Culture](https://sklep.pove.pl), gdzie oferuję najwyższej jakości kosmetyki i narzędzia do stylizacji brwi i rzęs.